wtorek, 21 marca 2017

Podsumowanie DIALOGU


W dniu 16 marca 2017 roku w galerii "Na balkonie" w GOK Frysztak odbyło się uroczyste podsumowanie DIALOGU - wystaw uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 we Frysztaku, Szkoły Podstawowej w Gliniku Górnym i uczestników koła plastycznego GOK Frysztak. W miłym gronie autorów prac, rodziców i P. Romana Górki – rzeźbiarza oglądaliśmy dzieła, oraz prezentację multimedialną z zajęć plastycznych w GOK Frysztak. Spotkanie umilił recital fletowy Faustynki Wojciechowskiej, która doskonale zagrała na instrumencie. Doskonałe prace uczniów, doskonała gra na flecie Faustyny – uczennicy Szkoły Muzycznej w Strzyżowie, to dzieła młodych artystów naszej gminy, którzy się rozwijają, idą w dobrym kierunku co jest bardzo pozytywne. Było to niewątpliwie ważne wydarzenie artystyczne naszej gminy. Warto było poświęcić chwilę i zakosztować piękna tworzonego przez dzieci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz