czwartek, 30 listopada 2017

AMELIA wyróżniona „Pod kolorowym parasolem jesieni”.

Uczestnicy koła plastycznego GOK Frysztak wzięli udział w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży ph. „Pod kolorowym parasolem jesieni” w Rzeszowskim Domu Kultury w Rzeszowie.
W dniu 25 listopada 2017 roku uczestniczyliśmy w otwarciu wystawy i podsumowaniu konkursu . Uroczystość umilił występ Zespołu Wokalno – Instrumentalnego działającego przy RDK Rzeszów. Dźwięki muzyki, śpiew i dziecięce prace wprowadziły nas w bogactwo jesiennych obrazów, pozwoliły zaglądać do dziupli ptaków, słyszeć szelest spadających liści tudzież kropli deszczu dodatkowo skąpanych w rozgrzanym słońcu lub zachmurzonym niebie. A wszystko to dzięki dziecięcej wyobraźni, która zaprowadziła nas w tę wyjątkową, jesienną, niepowtarzalną podróż – „pod kolorowy parasol jesieni”.                                                     
Wystawa była  na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Na konkurs wpłynęło 2851 prac z 413 placówek z całej Polski. Na wystawę zakwalifikowano 500 prac, kwalifikacja pracy na wystawę była już ogromnym sukcesem.  Konkurs odbywał się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
AMELIĘ PIS z koła plastycznego GOK Frysztak WYRÓŻNIONO   za syntetyczne  ujęcie jesieni, pracę NATALII STASIOWSKIEJ zakwalifikowano na wystawę. Gratuluję!

Dorota Wojtanowska  - instruktor plastyk


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz