czwartek, 19 kwietnia 2018

Festiwal Rozmaitości Scenicznych "POD PRĄD"


Zapraszamy na festiwal rozmaitości scenicznych "POD PRĄD" , którego 2. edycja odbędzie się w sobotę 30 czerwca, w ramach Dni Ziemi Frysztackiej

Festiwal ma formę konkursu. Zespoły, które zostaną wybrane przez organizatorów do sobotniego koncertu będą rywalizować o 4000 złotych. Taka jest właśnie główna nagroda przewidziana przez organizatora. Dodatkowo każdy zespół otrzyma zwrot kosztów przejazdu w kwocie 400 zł.

Wszystkich gości, którzy zawitają pod frysztacką scenę na teren ośrodka sportu będzie czekać ogromna dawka dobrej zabawy.

Ideą festiwalu jest zgromadzenie na frysztackiej scenie zespołów muzycznych i wokalistów prezentujących różne gatunki muzyki. Istotny będzie ogólny wyraz artystyczny, a także umiejętność nawiązania kontaktu z publicznością.Mamy nadzieję, że Pod Prąd Festiwal Rozmaitości Scenicznych na stałe wpisze się w kalendarz imprez kulturalnych organizowanych na terenie naszej gminy.
Formularz zgłoszeniowy - kliknij w obrazekPrzed wypełnieniem formularza zapoznaj się z regulaminem festiwalu

Jeśli chcesz się zgłosić do festiwalu Pod prąd przeczytaj regulamin - link, kliknij tu! i wypełnij formularz zgłoszeniowy - link, kliknij tu! lub napisz na adres podprad@frysztak24.pl.

Zgłoszenia należy przesyłać do 15 maja godzina 12:00 - samo południe.

Do 20 maja zostanie wybranych pięciu artystów, którzy wystąpią podczas festiwalu. Ich sylwetki zaprezentowane zostaną ma stronie facebook.com/podpradfestiwal oraz Frysztak24.pl oficjalnym partnerze festiwalu.


Od czerwca sylwetki zespołów prezentowane będą na stronie www.frysztak24.pl, która jest głównym patronem medialnym festiwalu oraz na oficjalnym profilu Facebook festiwalu - facebook.com/podpradfestiwal. Zachęcam do częstych odwiedzin i śledzenia bieżących informacji.

Organizatorami festiwalu są Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku oraz Ziemia Frysztacka Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju.

Warto tu być! Sobota, 30 czerwca 2018 roku, zaczynamy o godz. 19:00. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku, ul. Sportowa 30.

źródło: Frysztak24.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz