czwartek, 14 listopada 2019

Piękniejszy GOSiR 30.10.2019 r.W dość chłodne popołudnie, 30 października, Zespół Pieśni i Tańca „Mały Frysztak”, zespół SMYKI, Grupa Tańca Współczesnego ZYGZAK oraz uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku wraz z panami Piotrem i Januszem z firmy ICL Polska z ogromnym entuzjazmem upiększyli teren nowego placu zabaw na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. W szalonym tempie zostało posadzonych 70 krzaków tuj oraz niezliczona liczba roślin cebulowych. Wiosną zapraszamy do odkrywania miejsc, w których do słońca wystawią swe głowy kolorowe tulipany i pachnące hiacynty. Całość podsumowała pieczona na grillu pyszna kiełbaska.
Każde dziecko na pożegnanie dostało pamiątkowe gadżety od firmy ICL oraz tajemniczą cebulkę, dzięki której wiosna w ich domach pojawi się duuużo wcześniej.
Dziękujemy firmie ICL na możliwość upiększenia miejsca, z którego wszyscy korzystamy. Dziękujemy Kolegom z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego oraz pracownikom GOSiR Frysztak. A i Mamom, które dzielnie parzyły herbatkę również serdecznie dziękujemy 😊 Byle do wiosny!

 Więcej zdjęć - kliknij tu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz