poniedziałek, 26 kwietnia 2021

Maja i Zuzia laureatki „Kredek-2021”

 

Jednym z wydarzeń artystycznych, do którego w ostatnim czasie przygotowywali się Uczestnicy Koła Plastycznego GOK Frysztak   był Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży Pogranicza ph. Kredki” organizowany przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Temat konkursu  oraz technika wykonania prac są dowolne.  Do RCKP w Krośnie wpłynęło 188 prac nadesłanych z całej Polski. Profesjonalna Komisja Artystyczna wytypowała aż 50 prac do nagród. Nasze Uczestniczki Koła Plastycznego GOK Frysztak: MAJA GRUSZCZYŃSKA i ZUZANNA MIKUSZEWSKA otrzymały NAGRODY  - GRATULUJEMY!  Wszystkie nagrodzone prace można oglądać na wystawie online na stronie https://www.rckp.krosno.pl

Ponadto Komisja spośród 50 nagrodzonych prac wybrała 11, które wydrukowane na wielkoformatowych planszach zostaną zaprezentowane w oknach RCKP – Krosno ( front budynku od ulicy Kolejowej) od maja do czerwca 2021 r. Jesteśmy zaszczyceni ponieważ nagrodzone dzieło naszej Mai Gruszczyńskiej będzie eksponowane w jednym z okien wystawowych RCKP. Gratulacje i zapraszamy w przestrzenie wystawowe RCKP w  Krośnie.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom Koła Plastycznego GOK Frysztak za czerpanie ze skarbca kultury i sztuki  w naszym Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku pod kierunkiem Doroty Wojtanowskiej – instruktora plastyki.

Wszystkie tworzone przez Was prace są nośnikami piękna! Dziękujemy Rodzicom za wspieranie Dzieci w Ich rozwoju artystycznym. Gratulujemy naszym laureatkom nagród Mai i Zuzi.

Marcin Kazalski –instruktor GOK

 

Wirtualna wystawa ph. „Kredki”- RCKP Krosno -  KLIKNIJ TUTAJ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz