wtorek, 15 lutego 2022

Wiwat Dziadkowie!

 

Niedziela, 13 lutego, była dla nas dniem wyjątkowym – mieliśmy okazję gościć w naszych progach Babcie i Dziadków naszych Gokocznych  Artystów Małych i Dużych. Z lekkim opóźnieniem, ale udało nam się po raz pierwszy od wielu lat uhonorować Seniorów. W specjalnie na tę okazję przygotowanym programie zaśpiewali: Chór „SOKOLIKI” pod dyrekcją pani Magdaleny Wiśniowskiej, wokaliści GOKArt – Maja Wiśniowska, Milena Roś, Ewelina Liszka, Milena Kosiba, Karol Jedziniak i Jan Raś – instruktorem solistów jest pan Andrzej Borkowski, pięknego walca zagrał Igor Radwan (instruktor –Andrzej Borkowski) oraz brawurowo zatańczyli:  ADEPCI – grupa młodsza i grupa starsza  - zespoły prowadzone przez panią Martynę Jacek oraz Zespół Dziecięcy „SMYKI” i Zespół Pieśni i Tańca „MAŁY FRYSZTAK” – grupa młodsza i starsza prowadzone przez panią Agatę Skibę.

Było mnóstwo emocji, nieprzewidzianych zwrotów akcji, śmiechu i doznań artystycznych. Wyśpiewane na koniec „Orkiestry dęte” i gromkie „Sto lat” zwieńczyły wieczór.

Na naszej scenie najlepsze życzenia swoim Dziadkom składało ponad stu młodych artystów .

Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM za przybycie i cudowną atmosferę. Życzymy jeszcze raz WSZYSTKIEGO SZCZĘŚLIWEGO i zapraszamy na kolejne spotkania. a.s.


Zobacz galerię zdjęć!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz